עו"ד מסיקה לוטם – עו"ד דיני עבודה

רילוקיישן לחו"ל

רילוקיישן

אחד החלומות של ישראלים רבים הוא שמקום העבודה יציע להם רילוקיישן לחו"ל לפרק זמן מסוים. בהתאם לסוג הפעילות העסקית בחברה כמו בחברת תקשורת, הייטק, סטארט אפ או לחלופין באופציה של שליחות ממשלתית כמו זו של דיפלומטים, הישראלים מקבלים הצעות כאלה שקשה לעמוד בפני קסמן ורבים מהם נענים לאתגר. ההתארגנות למסע כזה במיוחד אם מדובר במשפחה עם כמה ילדים היא אינה פשוטה, אך הרצון ליהנות מהחוויה ולחיות כמה שנים באווירה אחרת מדרבן משפחות רבות לעשות צעד זה. בסיוע של מומחים הם מבצעים את כל הצעדים הנדרשים הן בארץ והן בחו"ל כדי לממש את החלום הזה.

מעבר לכך אחת הסיבות המשמעותיות שבגללן יש רצון לבצע רילוקיישן לחו"ל היא עקב העובדה בשנים שבהן העובד ישהה בחו"ל, הוא יקבל משכורת שהיא הרבה יותר גבוהה מהשכר שהוא מקבל כעת בישראל. בנוסף לכך יש הרבה מאד הטבות ולכן בפן הכלכלי זוהי תקופה שתיצור קפיצת מדרגה משמעותית עבור כל משפחה ותסייע לה לצבור הון ולממש חלומות נוספים כמו רכישת בית ונסיעות לטיולים בחו"ל. האחראי לנושא זה במקום העבודה מעביר לעובד חוזה הכולל את מלוא הזכויות שלו וכדי לוודא שהחוזה הוא תקין, הוא פונה אל עורך דין דיני עבודה בחיפה כדי שיבדוק מסמך חשוב זה על כל סעיפיו.

רילוקיישן לחו"ל

חוזה עבור רילוקיישן לחו"ל

כל חברה מציעה לעובד שיוצא לתקופת רילוקיישן תנאים מועדפים. עם זאת עורך הדין מכיר את התנאים שמקבלים עובדים הן בשירות המדינה, בחברות ציבוריות וגם בחברות פרטיות ולכן הוא מייעץ ללקוח שלו אילו סעיפים יש לבקש להוסיף. כמו לדוגמה תשלום של הגורם המעסיק עבור חופשת  מולדת לכל בני המשפחה פעם או פעמיים במהלך כל שנה. כמו כן מימון של תהליך אריזת החפצים לחו"ל, הן אם מדובר בשילוח ימי או שילוח אווירי. מהלך זה כולל אגרות, תשלומים לחברת השילוח, הפעלת פוליסת ביטוח, תשלום לאנשי הקשר ביעד ועוד.

בדיקת הסכם העסקה

לכל חברה יש הסכם העסקה עבור רילוקיישן לעובדיה. עורך דין זכויות העבוד שיש לו ניסיון רב שנים בנישה זו, עובר על כל אחד מהסעיפים המוצעים, מאשר אותו או מבקש לערוך בו שינויים מסוימים. המטרה היחידה של עורך הדין היא לשמור על האינטרסים של הלקוח שלו ולכן הוא מתנהל באופן מקצועי ביותר מול הגורם הרלוונטי בחברה לעניין זה והם מנהלים משא ומתן לגבי תנאי רילוקיישן לחו"ל.

הנחיצות של עורך דין לדיני עבודה

עובדים רבים חושבים שכאשר מדובר באופציה של רילוקיישן לחו"ל, החברה מציעה חוזה הוגן והגון. עם זאת לאחר הבדיקה המעמיקה של עו"ד זה, המשא ומתן שהוא מנהל עבור העובד והתוספת המשמעותיות שהוא מבקש להוסיף, נוצר במקרים רבים מהפך בחוזה זה, כיוון שהתנאים שופרו באופן די משמעותי. זו הסיבה שעובדים רבים בוחרים עורך דין דיני עבודה שייצג אותם בנושא אקוטי זה.

לקבלת ייעוץ משפטי
054-957-5708
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם!
סגירת תפריט
שליחת הודעה
Call Now Button