עו"ד מסיקה לוטם – עו"ד דיני עבודה

עורך דין נזיקין

עורך דין נזיקין מטפל הלכה למעשה בכל הנוגע לפגיעות גוף, רכוש או כל ציוד אחר שברשותכם. כשמו כן הוא, עורך דין נזיקין מטפל בכל נזק שנגרם ובגינו נפגעתם. בין אם נפגעתם בשל מחלה, בין אם נפגעתם בתאונה בעבודה או אפילו בתאונה שאינה קשורה למקום העבודה, בין אם נפגע הרכוש שלכם כגון רכב, ציוד, נכס או כל רכוש אחר שהוא פיזי – עורך דין נזיקין מתמחה בכל הנוגע לתקנות הפגיעה ויכול לתבוע בשמכם את הנזק שנגרם לכם.

החשיבות של פנייה לעורך דין נזיקין מבעוד מועד

נזקים לא תמיד ניכרים ברגע הראשון לאחר הפנייה. במקרים מסוימים, פגיעות שהתרחשו במועד מסוים יכולות לבוא לידי ביטוי רק כמה חודשים ולעתים אפילו מספר שנים מאוחר יותר. במקרים של התעלמות ממקרה הנזק, אתם עלולים לגרום לעצמכם ואף לרכוש שלכם נזקים הרבה יותר משמעותיים בעתיד. באמצעות בחירה נכונה בעורך דין נזיקין תוכלו לא רק להזדכות על הנזק שנגרם לכם, אלא לא פחות חשוב מכך, גם לקבל הנחיה באשר לאופנים שעל פיהם יש לפעול על מנת שלא לשלם מחירים כבדים יותר בשלבים מאוחרים יותר לאור הזנחת המצב.

עורך דין נזיקין

התמצאותו של עורך דין נזיקין בתחום

עולם המשפטים סבוך וכל תחום הינו עולם שלם בפני עצמו. למעשה, תחומי החקיקה השונים הינם בעלי היסטוריות התפתחות שונות ואלו בתורן משפיעות על אופני החקיקה כיום, על הנורמות הנהוגות בבתי המשפט השונים, על התנהלות השופטים השונים למיניהם, כמו גם על אופני ההתנהלות של התיקים עצמם.

על מנת להצליח להתנהל בחוכמה בכל מקרה של פגיעה ברכוש, יהיה עליכם להיעזר באדם בעל ניסיון בתחום, המכיר את התפתחויות בית המשפט באותו נושא, את הגישות הנהוגות, את עורכי הדין הפעילים בתחום, את הנפשות הפועלות, את העמדה של הסנגוריה הציבורית וכמו כן את התיקים המוכרים בתחום – אשר השפיעו על פסיקות אחרות.

כל אלו משפיעים על ההתנהלות השוטפת כאשר מדובר במקרה של נזיקין. על מנת להימנע מהזנחה של הנושא, מתשלומי עתק או מנזקים משמעותיים שעלולים להתגלע בעתיד בשל טיפול לא נכון בבעיה, פנייה אל ערכאות לא מתאימים או אנשי מקצוע לא נכונים – חשוב לאתר את המומחים המתאימים לכם שיכולים לייעץ לכם בכל רגע נתון, להוביל אתכם במסע ולתת לכם את ההכוונה בנוגע לפרטים הקטנים אשר אדם לא מקצועי -  לא יוכל לתת.

החשיבות בבחירת עורך הדין הנכון

לא כל עורך דין בכל תחום מתאים לייעוץ והכוונה במקרה של נזיקין כלשהו. למעשה, גם לא כל עורך דין נזיקין יכול להתאים. עליכם לוודא כי אתם בוחרים באדם מהסיבות הנכונות, ולא רק כי חבר המליץ על חבר שלו. משמעות הדבר היא כי עליכם לעשות "בדק בית" טרם שאתם בוחרים באיש מקצוע רלוונטי ובוחרים רק את האדם המתאים לצרכיכם.

לקבלת ייעוץ משפטי
054-957-5708
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם!
סגירת תפריט
שליחת הודעה
Call Now Button