עו"ד מסיקה לוטם – עו"ד דיני עבודה

הפסקת עבודה עקב תאונת עבודה

הפסקת עבודה עקב תאונת עבודה - מהן זכויותיך?

כולנו רגילים בחיי השגרה שלנו לקום בבוקר וללכת לעבודה. כאשר קורית לנו תאונה בעבודה היא יכולה לגרום לנו להפסקת העבודה שלנו. הפסקת עבודה עקב תאונת עבודה יכולה להיות מאורע קשה מאוד מבחינה אישית. כאשר תאונת עבודה גורמת לנו לנכות זמנית או תמידית חשוב שנשכור עו"ד תאונות עבודה שיסייע לנו ללמוד מהם הזכויות שלנו מול מוסדות המדינה כמו ביטוח לאומי, מול חברת הביטוח שלנו ומול המעסיק שלנו.

מעורבות בתאונת עבודה יכולה להיות אירוע מאוד קשה. כאשר אנחנו מעורבים בתאונת עבודה שמונעת מאתנו לחזור לעסוק בתפקיד הקודם שלנו אנחנו חייבים לדאוג לעצמנו ולעתיד התעסוקתי והכלכלי שלנו. כאשר אנחנו בוחרים למשל לתבוע פיצוי בגין התאונה מהביטוח הלאומי אנחנו יכולים לקבל הזדמנות להכשרה מקצועית חדשה כמו לימודים לתואר או לימודי מקצוע חדשים על חשבון הביטוח הלאומי.

עו"ד תאונות עבודה – איך הוא יכול לסייע לנו כאשר אנחנו לא עובדים?

עו"ד תאונות עבודה יכול לסייע לנו מאוד כאשר אנחנו לא עובדים כתוצאה מתאונת עבודה. עורך הדין יוכל לסייע לנו לתבוע פיצוי כספית מהביטוח הפרטי שלנו כך שנוכל לקבל קצבה חודשית מדי חודש שתסייע לנו להתפרנס בכבוד. חשוב מאוד להיות כנים לחלוטין עם עורך הדין ולא להסתיר ממנו שום מידע שיכול להיות רלוונטי לתביעה שלנו גם אם זה נראה לנו לא חשוב.

עו"ד תאונות עבודה – ותביעות נגד ביטוח לאומי

עו"ד תאונות עבודה יוכל לסייע לנו לתבוע את ביטוח לאומי במקרה בו בעקבות תאונת עבודה נגרמה לנו נכות ואנחנו רוצים לקבל פיצוי וקצבת נכות מביטוח לאומי. תביעה זו יכולה לכלול שימוש בעדים כמו רופאים מומחים שיוכלו להעיד בכתב על הנזק הרפואי, הפיזי והרגשי שנגרם לנו בעקבות התאונה. לא תמיד תביעות נגד ביטוח לאומי מסתיימות כמו שהיינו רוצים וחשוב שכאשר אנחנו מחליטים לתבוע נעשה זאת בעזרת עורך דין ולא לבד.

עו"ד תאונות עבודה – ותביעות נגד המעסיק שלנו

עו"ד תאונות עבודה יוכל לגבש עבורנו תביעה אזרחית כנגד המעסיק שלנו שבעבודה שלו היינו מעורבים בתאונה. כאשר אנחנו מעורבים בתאונת עבודה אנחנו יכולים לפי חוק לתבוע את המעסיק ובמקרים מסוימים גם את הלקוח שלנו. תביעה כנגד מעסיק היא למעשה תביעה של הביטוח שלו כך שנקבל פיצוי כספי על הנזקים שהתאונה גרמה לנו.

בסופו של דבר תאונות עבודה הן אירוע טראומטי וקשה מאוד. מעורבות בתאונת עבודה יכולה לגרום לנו לנזק רב מבחינה רגשית ומבחינה פיזית. אם כתוצאה מתאונת עבודה אנחנו לא יכולים לשוב לתפקיד הקודם שלנו שהיה לנו לפניה, אנחנו צריכים לפעול במספר דרכים במקביל על מנת להבטיח את השיקום והפרנסה שלנו. אנחנו צריכים לתבוע קודם כל את המעסיק ואת המוסד לביטוח לאומי ואחר כך גם את הביטוחים הפרטיים שלנו.

לקבלת ייעוץ משפטי
054-957-5708
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם!
סגירת תפריט
 
שליחת הודעה